Apartamento Alminar

  • 110 m²
  • 3 sypialni
  • 2 łazienki
  • 6 gości
  • 2 łożka

Usytuowany w dzielnicy Genil w Grenadzie 3-pokojowy Apartamento Alminar Grenada oferuje zakwaterowanie około 20 min pieszo od takich atrakcji kulturalnych, jak Park nauki Parque de las Ciencias. Obiekt położony jest tylko 1 km od dworca kolejowego Granada i w niewielkiej odległości od przystanku autobusowego Acera del Casino 5 - Puerta Real.

Apartamento Alminar dysponuje miejscem do siedzenia z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. W obiekcie jest 2 lazienki. Ponadto dostępne są suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Oprócz udogodnień do samodzielnego przygotowywania posiłków, takich jak pełnowymiarowa kuchnia, Apartamento Alminar oferuje gościom jadalnię, gdzie również można delektować się posiłkami.

Madraza de Granada i Muzeum św. Jana Bożego znajdują się odpowiednio w odległości 850 m i tylko 14 min spacerem od apartamentu o powierzchni 110 m². Ulica Navas znajduje się w bliskiej odległości od tego apartamentu. Klasztor San Jeronimo leży w zaledwie 1 km.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Apartamento Alminar Grenada
Granada Centro Casa De Nino
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Granada Centro Casa De Nino

41 m od nieruchomości
Genteel Home Gongora
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Genteel Home Gongora

8.7
Świetny 25 opinii
89 m od nieruchomości
USD 396 USD 356
za noc
Amplio Apartamento Familiar En Granada Con Aire Acondicionado
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Amplio Apartamento Familiar En Granada Con Aire Acondicionado

8.1
Bardzo dobry 35 opinii
119 m od nieruchomości
USD 160 USD 144
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Granada
    21 km

    Stacje kolejowe

    Granada Train Station
    2,2 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Usługa przewodnika/ Sprzedaż biletów

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Przybory kuchenne

    Dla gości niepełnosprawnych

    • Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
    • Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
    • Toaleta dla niepełnosprawnych
    • Łazienka dla niepełnosprawnych

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Ogrzewanie
    • Minibar
    • Pokoje dźwiękoszczelne
    • Kącik dzienny
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z parkietem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 23:00
    Wyjazd: od 06:00 do 11:00
    Numer licencjiESFCTU0000180190001884710000000000000000VFT/GR/011432,VUT/GR/01143
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Apartamento Alminar akceptuje zwierzęta?
      Niestety Apartamento Alminar nie jest przyjazny zwierzętom.
    • Czy Apartamento Alminar posiada kuchnię?
      W Apartamento Alminar goście mogą korzystać z pełnowymiarowej kuchni wyposażonej w czajnik elektryczny, lodówkę i szklane naczynia.
    • Czy są jakieś usługi turystyczne dostępne w Apartamento Alminar?
      Tak, Apartamento Alminar oferuje usługi przewodnika, aby zapewnić niezapomniane wrażenia z podróży.
    • Czy ten apartament spełnia wymagania osób podróżujących służbowo?
      Ten apartament oferuje szereg udogodnień dla osób podróżujących służbowo, w tym biurko.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Granada
    21 km

    Stacje kolejowe

    Granada Train Station
    2,2 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Apartamento Alminar Grenada

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij